EDICE KNIH - FOTBALOVÉ STADIONY

Knihy popisující historii, fakt a příběhy evropských stadionů, nabízí náhled do prostředí více než 100 evropských fotbalových chrámů. Každý stadion doprovází několik úchvatných fotografií a medailonek o českém či slovenském hráči, který ve své kariéře na daném stadionu působil. Knihy jsou dále okořeněny komentáři českých fotbalových osobností a autora Jiřího Vojkovského z návštěv fotbalových stadionů. V prvním díle se komentářů ujala česká fotbalová legenda v podání Milana Baroše. V druhém díle se k Milanovi přidaly další významné osobnosti českého fotbalu - Marek Jankulovski, René Bolf a Tomáš Ujfaluši.

Pro velký úspěch se Jiří Vojkovský rozhodl vydat na podzim roku 2022 ještě jeden díl, kterým tak završí třídílnou edici knih o fotbalových stadionech.
FOTBALOVÉ STADIONY

Historie, fakta a příběhy
evropských stadionůCENA - 1. díl: 349 Kč

CENA - 2. díl: 349 Kč


S knihou obdržíte
věnování od autora.


>>  OBJEDNAT  KNIHU  <<Autor: Jiří Vojkovský

Jiří Vojkovský


 
FotbalTour.cz - zájezdy a vstupenky na fotbal

Stade Louis II

AS Monaco
Stade Louis IIStade Louis II

Název: Stade Louis II

Kapacita: 18 500

Otevření: 1985

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Cena výstavby: ?  

ZÁJEZDY NA FOTBAL

 

Fotogalerie

Vstupenky na fotbal 3D makety stadionů
Photo: <a href='http://www.panoramio.com/user/2333416' target='_blank'>Валерий Дед</a> (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en' target='_blank'>CC BY 3.0</a>) Photo: <a href='http://www.panoramio.com/photo/26839622' target='_blank'>V&A Dudush</a> (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en' target='_blank'>CC BY 3.0</a>) Photo: <a href='http://www.panoramio.com/photo/26839622' target='_blank'>V&A Dudush</a> (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en' target='_blank'>CC BY 3.0</a>) Photo:  Georges Jansoone (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en' target='_blank'>CC BY 3.0</a>) Photo: <a href='http://www.fotbalovestadiony.cz/jiri-vojkovsky'>Jiří Vojkovský</a>, FotbaloveStadiony.cz Photo: Florian K. (<a href='https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.cs' target='_blank'>CC BY-SA 3.0</a>)
 

Zajímavosti

Mapa stadionu

Zobrazení: 23948

© 2012 - 2022 FotbaloveStadiony.cz - Jiří Vojkovský | Vydavatel - obchodní podmínky |